بک لینک تضمینی با کیفیت و قوی

برخی از افراد سئو فنی را به عنوان زیر مجموعه سئو در صفحه طبقه بندی می کنند ، اما ما در اینجا به عنوان یک نوع منحصر به فرد رفتار خواهیم کرد. به طور خلاصه سئو فنی به فاکتورهای مربوط به صفحه مربوط می شود اما به مواردی مربوط می شود که در پشت صحنه جریان دارند. در واقع سئو فنی شامل مواردی همچون بک لینک نمیشود چون مواردی همچون رپورتاژ آگهی و بک لینک مربوط به بیرون سایت میشود

به عنوان مثال ، موتورهای جستجو ممکن است برخی از سایتها را با طراحی پاسخگو ترجیح دهند که مقیاس خوبی برای دستگاههای تلفن همراه داشته باشد. سرعت صفحه نیز عامل مهمی است. اگر صفحه شما به آرامی بارگیری شود ، بازدیدکنندگان خود را از دست خواهید داد ، و ممکن است توسط الگوریتم های رتبه بندی جریمه شوید.

بهینه سازی تصاویر ، استفاده از اتصال امن HTTPS ، ذخیره اطلاعات برای سرعت بخشیدن به زمان بارگذاری ، بارگذاری نقشه های سایت دقیق و سایر عوامل فنی می تواند به سئو شما کمک کند.

HTML در هر صفحه نیز باید بهینه شود. استفاده از نشانه گذاری طرح برای نشان دادن دقیقاً آنچه در صفحه شما به موتورهای جستجو است ، ایجاد خستگی برای خزنده ها برای درک دقیق صفحه شما و استفاده از نوع صحیح تغییر مسیرها همه از عوامل مرتبط با سئو هستند. صحبت از خزنده ها ، اطمینان از به روزرسانی پرونده robots.txt برای کمک به خزنده ها برای یافتن سریعتر اطلاعات مناسب نیز مهم است.

سئو فنی ترسناک به نظر می رسد ، اما بیشتر آن با همان اصول سئو در صفحه هدایت می شود: شما باید تجربه کاربری خوبی ارائه دهید. اگر سایت شما سریع و آسان استفاده شود ، نیمه راه هستید. شما فقط باید مطمئن شوید که رفت و آمد برای خزنده های گوگل نیز آسان است.