بک لینک تضمینی با کیفیت و قوی

سئو چیست؟

در حالی که بسیاری از مشاغل فقط به صورت آنلاین فعالیت می کنند ، هنوز هم هزاران شرکتی وجود دارد که مکان فیزیکی خود را در جایی که به مشتری نیاز دارند ، دارند. اگر مشتری به درب منزل یا مغازه شما نمی آید ، شما درآمد کسب نمی کنید. بنابراین مهم است که هنگام انجام سئو محلی سایت خود به آن توجه کنید.

چندین مرحله وجود دارد که برای سئو محلی مهم است که نیازی نیست در یک کمپین سئو سنتی فکر کنید. به عنوان مثال ، اطمینان از اینکه شما صفحه گوگل برای کسب و کار من را ادعا کرده اید ، که این اطمینان را می دهد که نام ، آدرس ، شماره تلفن ، ساعات کار ، بررسی ها و سایر اطلاعات مفید شما به طور برجسته در نتایج جستجو و در Google Maps نمایش داده می شود.

این لیست خود باید با عکس های خوب ، اطلاعات تشریحی با کیفیت در رپورتاژ آگهی و بررسی واقعی مشتریان بهینه شود.

همچنین باید اطمینان حاصل کنید که اطلاعات تماس شما با نشانه گذاری طرح به طور برجسته نمایش داده شده و برجسته شده است تا موتورهای جستجو بدانند که کجاست. هرچه شما به طور موثرتری این اطلاعات را به موتورهای جستجو ارائه دهید ، نمایش آنها برای مشتریان بالقوه آسان تر خواهد بود.

موارد دیگر مانند تعبیه نشانگر Google Maps در صفحه اصلی خود ، افزودن منطقه یا شهر به عناوین صفحه ، توضیحات و کلمات کلیدی و نمایش جوایز و نمادهای اعتماد نیز می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند نه تنها در یافتن توسط سرنخ های محلی بلکه در تبدیل شدن این مشتریان به مشتری

رتبه بندی محلی موثر آسان نیست ، بنابراین سئو محلی باید از اولویت بالایی برای مشاغل محلی برخوردار باشد.