بک لینک تضمینی با کیفیت و قوی

بهترین انواع محتوا برای سئو

زمانی وجود داشت که ارائه محتوای با کیفیت بزرگترین اولویت سئوکاران نبود. نگرانی های آنها در آن زمان عمدتا شامل پر کردن وب سایت ها با کلمات کلیدی و انجام انواع ترفندها بود به این امید که موتورهای جستجو متوجه وب سایت هایی شوند که در آن کار می کنند و رتبه های برتر را در صفحات نتایج موتور جستجو  کسب کنند.

تا آنجا که به سئو ها مربوط می شد ، محتوا اهمیت چندانی نداشت ، زیرا وب سایت های بی شماری با محتوای اساساً بی فایده در آن روزها از SERP برتر بودند.

خوشبختانه ، گوگل زمانی که آنها تغییرات الگوریتم تغییر بازی را اعمال کردند ، مانع مهمانی شد. محتوای وب که قبلاً مورد غفلت واقع شده بود ، از آن زمان به بعد جایگاه قانونی خود را به عنوان پادشاه بدست آورده است ، و سئوکاران اکنون اطمینان حاصل می کنند که وب سایت های آنها چیزی جز محتوای با کیفیت بالا ندارند. برای کاربران موتور جستجو مرتبط و مفید است.

از نظر فنی ، می توانید هر محتوایی را که می خواهید در وب سایت خود منتشر کنید. برخی از انواع محتوا شانس بیشتری برای جلب توجه و رتبه بندی توسط گوگل و دیگران دارند. در اینجا بهترین انواع محتوا برای سئو را معرفی میکنیم


پست های معتبر وبلاگ

در جهانی که محتوا یکی از فاکتورهای برتر رتبه بندی است ، داشتن یک وبلاگ برای خود وب سایت امری طبیعی است. می توانید از وبلاگ خود برای نوشتن پست های معتبر استفاده کنید که می تواند به شما در ایجاد شهرت به عنوان یک رهبر صنعت کمک کند. جدا از اینکه شما اخبار و تحولات صنعت خود را در اختیار شما قرار می دهید ، بسیار عالی خواهد بود اگر بتوانید در مورد موضوعات دیگری در رپورتاژ آگهی بنویسید که خوانندگان شما را جذاب می دانند.

اینفوگرافیک ها

بسیاری از افراد کلمه نوشتاری را دوست دارند ، اما افراد بیشتری خواندن اطلاعاتی را که می توانند راحت تر پردازش کنند ترجیح می دهند. اینفوگرافیک ها این فرصت را برای آنها فراهم می کنند ، زیرا تصاویر فوری تصاویر هستند که بیان آنها در قالب مقاله چند هزار کلمه طول می کشد. خوانندگان همچنین به احتمال زیاد اینفوگرافیک ها را به اشتراک می گذارند و این به شما امکان ویروسی شدن و منبع واقعی لینک دهی را می دهد.

از این ابزارهای رایگان برای ایجاد اینفوگرافیک استفاده کنید که افراد می خواهند به اشتراک بگذارند.

فیلم ها

ویدیوها امروزه بیشترین میزان مصرف رسانه و ترافیک وب را تشکیل می دهند و دلیل خوبی هم دارد: آنها بیش از هر مقاله یا اینفوگرافیک جذاب هستند. اگر پیش بینی متخصصان مبنی بر اینکه 80٪ از کل بازدید وب را تا سال 2020 به خود اختصاص می دهد ، محتوای ویدیویی نیز در آینده مسلط خواهد بود.

گوگل کلیپ را در نتیجه جستجو پیشنهاد داده است

محتوای پرطرفدار

مطمئناً ، موضوعات پرطرفدار طولانی نیستند ، اما محبوبیت آنها اغلب به اندازه ای است که می تواند در مدت زمان کوتاهی به سایت شما مراجعه کند. برای کمک به شما در راه اندازی محصولات جدید یا تبلیغ محصولات موجود ، می توانید از محتوای پرطرفدار استفاده کنید.

اگر مطالب خود را به درستی تنظیم کنید ، می توانید از اخبار جدید و موضوعات داغ برای جذب کاربران بیشتر و پیوندهای با کیفیت بالا استفاده کنید. این فرایند به "جنجال اخبار" معروف است.

مطالب خبری تاکتیکی است برای تزریق خود به عناوین مهم روز با پیدا کردن یک داستان بزرگ که همه از آن صحبت می کنند و ارائه تجزیه و تحلیل یا زاویه ای که با نام تجاری شما مرتبط باشد.

ایجاد محتوای اخبار مزایای زیادی دارد

    شما می توانید نام و محتوای خود را به مخاطبان بیشتری نسبت به میزان معمول خود برسانید
    شما باید مهارت و رهبری فکری را نشان دهید
    شما می توانید وب سایت و برند خود را به عنوان مکانی برای به روزرسانی های صنعت خبری با ارزش نشان دهید

اخبار ابزاری مفید در جعبه ابزار پیوند سازی برای هر سئو است.

افراد همیشه به دنبال دستورالعمل های مربوط به نحوه ساختن چیزها هستند و به همین دلیل است که محتوای راهنما همیشه محبوب خواهد بود. می توانید در قالب مقاله ، فیلم یا اینفوگرافیک نکاتی را به مخاطبان خود ارائه دهید.

یکی از بهترین مکان ها برای شروع ایده های چگونگی شروع ، پشتیبانی و فروش تیم خودتان است. بلیط های مرکز راهنمایی ، ایمیل های ورودی و تماس های مشتریان خود را بررسی کنید تا رایج ترین سوالات مربوط به ایده های محتوا را صفر کنید.

اگر کسی وقت خود را صرف می کند تا به پاسخ سوالاتش بپردازد ، به احتمال زیاد او قبلاً به صورت آنلاین جستجو کرده است. بنابراین این می تواند مقدار زیادی از ارزش سئو را اضافه کند.

لیست ها
همه لیست ها را دوست دارند ، خواه در قالب یک مقاله از مجله یا یک پست وبلاگ باشند. به دلایلی ، وقتی عنوان مقاله یا پست با یک شماره شروع می شود ، لیستی تمایل به محبوبیت بیشتری پیدا می کند.

برای لیستی که افراد جذاب به نظر می رسند ، باید مطمئن شوید که تحقیقات خود را به خوبی انجام داده اید. زیرک بودن در این مورد نیز حس خوبی خواهد بود. آن را تا جایی که ممکن است با جزئیات بیشتر تهیه کنید و اگر می توانید آن را طولانی تر کنید ، فقط این کار را انجام دهید.


هنگامی که به ایده عالی محتوای جدید خود رسیدید ، برخی از این ابزارها و منابع اضافی را بررسی کنید تا بهترین محتوای ممکن را برای مخاطبان و سئو سایت خود ایجاد کنید